Hakkımızda

mebeldivan.com, mobilya ve ev yaşam ürünlerinde alışveriş yapmak, evine değer ve keyif katmak istiyenlere; kaliteli, kişiselleştirilmiş, yenilikçi ve ücretsiz kurulum hizmetleriyle, teslimat seçenekleriyle de ürünlerinde cadde mağazalarına göre %35 fiyat avantajı sunan, müşteri deneyimine önem veren, özel koleksiyonlar ile ilham veren bir e-ticaret sitesidir.

Alanında uzman İç mimar arkadaşlarımız farklı tarzlardaki mobilya ve ev yaşam ürünlerini sizler için bir araya getiriyor.

mebeldivan, yorucu mobilya alışverişini mebeldivan.com daki zengin mobilya ve ev yaşam ürünleriyle güçlü teknolojimizle keyifli hale getiriyoruz.

Hayalinizdeki evi oluşturmak için benzersiz, sorunsuz ve en uygun fiyatlar ile harika bir deneyim sunuyoruz.

En güzel mobilya ve ev yaşam ürünlerini, en uygun fiyatlarla müşterilerimizin evlerine sorunsuz olarak teslim etmek öncelikli hedefimizdir.

Yaptığımız işi sadece mobilya ve ev yaşam ürünleri satışı olarak görmüyoruz, aynı zamanda ürünün müşterinin evine sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi, mobilyanın kurulumunun yapılması ve satış sonrasındaki süreçlerde en iyi hizmeti vermek bizim en önemli işimiz. Bu alanlardaki hizmet seviyemizi arttırmak, ürün çeşitlerimizi genişletmek ve yeni servislerle müşterilerimize daha yakın olmak için yatırımlarımız devam edecek.

mebeldivan.com olarak Türkiye'nin en çok eve ulaşan ve en sevilen mobilya ve ev yaşam markası olmayı hedefliyoruz.

Tarz sahibi evlerin alışveriş sitesi

mebeldivan TEKNOLOJİ HİZMETLERİ TİCARET VE MAĞAZACILIK

 

info@mebeldivan.com

www.mebeldivan.com